Хто ми

Ми - команда професіоналів, яка протягом багатьох років розробляла, готувала та радувала житомирян смачними ролами та суші. Наша команда багато досягла на цьому шляху - ми вчилися, вдосконалювалися та створювали культуру традиційного споживання суші. У нашому попередньому проекті ми виводили та виміряли ідеальний баланс начинки та рису, щоб смак ролів розкривався на повну, а Ви могли відчути кожен відтінок смаку. Наразі ми вирішили поекспериментувати.

Ми – ідея, втілена на цінностях бренду Salad - ідея створити щось яскраве та свіже. Досить довго ми генерували та удосконалювали рецептури, адаптували їх під сучасні фуд-тренди і результатом цих напрацювань став Мімікон – проект шеф-кухаря суші-бару Черепаха Камаєва Дмитра, який підтримала компанія Salad та допомогла втілити у життя. Мімікон – курс на новий яскравий продукт, який ідеально підійде для активних та амбітних молодих людей, які полюбляють експериментувати та куштувати щось особливе.
На даний момент нами зосереджено всі сили на доставці ролів додому або до офісу, але у нас є мрія - не відкладаючи надовго - відкрити власний заклад, який буде радувати не раз наших Гостей. На сьогодні у Вас є можливість оформити замовлення на партнерській платформі salad.com.ua або за номером телефону 0 (800) 508-110
Eat sushi. Feel Special